2019'a çeyrek kala: 2019 Yılı Takvimi ve Zinciri Kırma

Her sene @kkymn yayınlardı ama artık 10 yıllık takvimi yaparak o işi kökten çözdüler, bu sefer bir farklılık yaparak, aynı formatta minik değişikliklerle ben paylaşmak istedim. 2019 yılına hazır ve nazır. 3 ay erken paylaşıyorum ama uzun dönemli bakmak, 521’de onlarca defa konuşuldu ve o yüzden projeniz için, yumurta ağzına gelmeden, 3 ay önceden planlamaya başlamak mantıklı olabilir. Deadline’ın önemi hk. TED Konuşması

Ek olarak, Barış Özcan’ın Zinciri Kırma teması var takvim de. 6 hedefiniz için de hazır. “21 gün, yeni şeyler için çabalarsan, beynin o konuyla ilgili bağ kurmaya başlıyor ve alışkanlık haline getiriyor” Bu yüzden, Zinciri Kırma’mak için hedefinizi 21 gün boyunca takvimde işaretlerseniz, artık yeni alışkanlığınız hayırlı olsun.

170*90cm olarak ayarlı. Herşeyi hazır. Kırtasiyeden veya online matbaalardan
uygun ölçü işaretleyerek sipariş verebilirsin.

Buradan 2019 yılı takvimine ulaşabilirsiniz.
51

@kkymn Sevgilerle.

Ekim’den itibaren -3 aylık-, Ocak 2019’a kadar da bir takvim paylaşımı yaparsanız çok seviniriz :slight_smile:

Selamlar,

Kendi duvarıma asmak için öyle yapmıştım ama PDF halini bulmaya çalışayım.

Öncelikle emeğiniz için teşekkürler. Bir tavsiyede bulunacaktım. Barış Özcan’da ki gibi haftanın günleri alt alta sıralanırsa dikey olarakta hedefi yapmak kolay oluyor. O şekilde de hazırlayabilirsiniz. Teşekkürler

KKYMEN inspire versiyona nereden ulaşabilrim ?

başka, renkli bir modeli var mı

Hayır, sadece tek bir versiyon yapmıştım o zaman. :slight_smile:

Basit mantıklı çok yararlı şeyler beni inanılmaz heyecanlandırıyor. İşin sonunda roket yapmadık ama roket yapabilecek plana sahibiz. :slight_smile:

Teşekkürler ahmet, 2018’i indirip bir arkadaşımın 19 için editlemesini bekliyordum bu harika oldu

Çok güzel teşekkürler, indirdim, bir şekilde yazdırıp kullanalım bunu :slight_smile: