51 ve öncesi nerede?

Spreaker-radyo521 da bulunan ve youtubede bulunmayan 51 podcast i Radyo 521 kanalina yuklenmesi cok iyi olmaz ama Radyo 521 eski gibi bir kanala yuklenmesi cok hos olurdu

Selam Yasin, zaten tüm bölümler Spreaker ile beraber iTunes ve Spotify’dan da dinleyebiliyor. YouTube temelinde görüntü tabanlı bir mecra olduğu için sadece ses kayıtlarına yer vermeyi uygun görmüyoruz. Gereksiz bir efor olarak değerlendiriyoruz. Bu yüzden YouTube’da görüntülü canlı yayına başladığımız bölümden sonrakiler var sadece.

1 Like

Ayni sorunsali ben de yaşamistim youtubedan izlemeye başlamıştım, önceki bölümlerin baska platformlarda olduğunu bilmiyordum. Youtubea önceki bölümler arka planında bi imaj logo belki, podcast olarak atilabilir bence de

cevap icin tesekkur ederim ama ben genelde yayinlari canli olarak degil sonradan yada siz basladiktan 45 dk sonra filan izliyorum sebebi youtubede bulunan hizlandirma ozelligi genelde 1.5 hizinda dinliyorum bu spotify de yok sese bir image atilip youtube atilmasinda hala israrciyim eger sizin icin sorun olmuycaksa ben videolari hazirlayip size gonderebilirim

1 Like

sonradan gordum podcast ler icin hizlandirma ozelligi mevcutmus spotifyde

Evet hızlandırma özelliği Spotify’da olduğu gibi iTunes Podcast ve Spreaker’da da var.

@Ejder sorunsalı anlıyorum, haklısın ama bunu ciddi bir problem ya da eksikli olarak görmüyoruz. Aksine ara ara deriz boş verin eski bölümleri gelin güncelleri dinleyin diye. Zaten son bölümde de gördük boşuna bizi dinlemeyine geldi olay. Neyse ama öncelikli yapmaya çalıştığımız şey şu.

1. Eksik bölümleri deşifre edebilmek ve bunları siteye eklemek
  2. Deşifre edilmiş bölümlerin konu başlıklarına parça parça youtube’da yer vermek

Yani eski bölümleri youtube eklemek yerine eski/yeni öncelikli popüler olan konuları parça parça kendi başlık ismiyle youtube yüklemek bu hem daha dikkat çekici hem de 1-1,5 saatlik blok yayını dinlemek yerine kısa kısa konuları dinlemek daha fazla tüketime müsait.

Sonuç olarak eski bölümler youtube yer almayacak ama konuların yer alması için ayrı bir başlık açıp destek olmak isteyenlerin değerlendirmesine sunacağız ayrıca.

1 Like