521 geri dönecek

Arkadaşlar 521 geri dönecek.
Ve döndüğünde keşke dönmeseydi diyeceksiniz…

Rahattık, iyiydik diyeceksiniz…

Ama dönecek.
Ve üstünüzdeki görevi hiçbir mecranın hatırlatamadığı kadar iyi hatırlatacak size…

İzlemek istemeyeceksiniz ama 521 izlemeseniz de devam edecek. Ve orada unutmak istediğiniz şeyleri haykırdığı için uzaktan bile huzurunuzu kaçıracak…

521 dönecek ve tüm geçiştirdiklerinizi yüzünüze vuracak.

Ve söylediklerindeki haklılığını içten içe bileceksiniz ve bu sizi daha da rahatsız edecek…

521 döndüğünde artık daha fazla dinlemek istemeyeceksiniz…
Ve onu susturmak için hiçbir yolunuz olmayacak…

Vicdanlarınızı rahatlatmak için sadece artık yola çıkmak kalacak hepinize…

Bu akşam yayın var mı?

Geri dönün de;
Cezamız neyse çekelim artık,
Günümüz neyse görelim artık,
Kulaklarımızı tıkayıp ellerimizi çırpalım artık,
Gözlerimizi kapatıp adımımızı atalım artık,
Rahatlıktan sıkıldık artık,
Dönün artık…

Sabırsızlıkla beklemeye devam ediyoruz.

Zaten bazen 521 ile keşke hiç tanışmasaydım diyorum.
Bakış açım değiştikçe hayattan aldığım dopamin azaldı. Ve zevksiz bir hal almaya başladı.
Ama 521 ile kazandıklarım uzun vadede daha sağlam bir hayata ve daha sağlıklı dopamin kaynakları bulmama sebep oluyor.
İyi şeyler kötü süreçlerin sonucunda ortaya çıkıyor.
Kötü gelin. Bekliyoruz.

521 Dönüyor!

Bir gece gibi çökmek için kalbinize, kim olduğunuz ne yaptığınız önemli değil.
Hatırlayın, hatırlayın kardeşlerim! Sömüren ithalatçıların gölgesinde, cebi şişen
tek kişiyi, hatırlayın, hatırlayın kardeşlerim uyuttular sizi. Şimdi ihracat zamanı,
şimdi fark yaratmanın zamanı.

521 Dönüyor!

Sizi uyutmayacak fikirleri sevk etmek için

521 Dönüyor!

Kalkıp, harekete geçmeniz için

521 Dönüyor!

Kendi robotlarınızı kurun diye

521 Dönüyor!

İhracatın ucundan tutabilmeniz için.

Keyifli dinlemeler, bol aydınlanmalar. :slight_smile:

Geri dönerken sizden talebim;

• Yayın öncesi ses ve görüntü sistemlerini kontrol ederek hazırlıklı olmanız,
  • Konuya giriş süresinin çok kısa bir sürede gerçekleşmesi,
  • Yayına giriş-çıkış saatlerinin net olarak belirlenmesi,
  • Konuşulacak konuları bir anket yaparak izleyicilerin fikirlerinin alınması,
  • Ayrıca arada sırada yayına 4. kişilerde katılıp farklılık sağlanabilir.

Dikkate alırsanız sevinirim üstadlar…

Ooo 521 kamçıyla dönüyor demek :joy:

varlığınız süründürüyor yokluğunuz öldürüyor radyo 521, tez gelin.

Gondorlular, Rohanlılar,kardeşlerim.
Gözlerinizin içinde 521’i heyecanla beklediğinizi görüyorum.
Artık vakit vicdan rahatlatma vakti değildir. Vakit ihracat yapma vaktidir.

1-2-4-5 talepleri bir çok dinleyenin arzusudur, dilegetirmişsiniz.

1. Gerçekten de - her yayında ses, görüntü, kablo, mikrofon şarjı falan sorunları çox sıkıcı - diğer podcastlarda nerdeyse hiç görmediğimiz sorunlar. Overengineering yapıb yeni-yeni teknolojiler eklemekdense, en basit seviyyede, ama kaliteli yayın olsa keşke.

2. Bu da en büyük eksiklerden bir tanesi. Bazen 20-25 dakkaya kadar uzuyor.

3. Onlayn dinlemiyorum, arabada Spreakerle offline dinliyorum :slight_smile: O yüzden benim durumda tek bu taleb çox da zaruri gözükmüyor. Ama büyük ihtimal bu talebiniz de canlı dinleyen herkes için önemli.

4. Bu da güzel olurdu.

5. Bunu daha önceler diğer bir postda Kadir bana hangi teklifin var diye sorduğunda Kadirden istemişdim, amma görmezden geldi galiba :slight_smile:

Günlerdir deli gibi dinliyorum 36 ya geçtim. Bu şekilde 4 defa uyuya kaldım. Genellikle geceleri dinliyorum. Aslına bakarsanız her an dinliyorum. Kulaklığımı takıp okulda geziyorum. :smiley: İnanılmaz güzel bir şey. :smiley:

Başka bir şey serisi eyvallah. Sohbetler vs de tmm ama 521 serisi başka. Asıl öğreten gösteren kısım 521.
521 i açıp uzun yollara çıkılabilir. Ve cevapları bularak dönersiniz. Bendeki 521 etkisi bu şekilde oluyor.
Dönüyor olması çok iyi

Diğer arkadaşlar gibi benim de birkaç ricam, önerim var.

Öncelikle video formatına geçildiğinden beri yayınların içeriğinde bir boşalma söz konusu gibi geliyor.
Podcast dönemi, özellikle ilk 30-35 yayın çok farklı ve doluydu -ki aynı şeyler konuşulmasına rağmen doluydu yayınlar.

Bazı yayınlarda da farklılıklar yaparak Özgür abi, Ozan abi ve diğer çalışanlar / dostlar / insanlar katılmıştı yayınlara, çok daha farklı bilgilendirici değişik oluyordu. Elbette video yayınlarındaki düzeneğinizde 8-9 kişi beklemek çılgınlık olacaktır ama en azından arada bir Özgür ve Ozan abi katılabilir gibi geliyor.

İlk yayınlarda çok daha sert, çok daha farklı, çok daha sorgulayıcı yaklaşıyordunuz. Konular bambaşka olduğu gibi onlara yaklaşma tarzınızda başkaydı, konuşmalarınız daha özgür hissettiriyordu şimdi olay bundan birazcık koptu gibi geliyor.

Bunun yayınlara alışmakla bir ilgisi olup olmadığını anlamak için baştan başladım. Ama gerçekten ilk yayınlar çok farklı, çok daha… çok daha… '521 havası’nda.

Beğenmiyorsan dinlemezsin, pardon izlemezsin.

Bu ne saçma bir bakış açısı. Begenmiyorsan xx diye bir yorum olamaz. Daha iyi olmasi için öneride bulunan, eleştiri yapan insanlarin değerini ne zaman anlayacagiz ? Adam begenmeyip bir şey demeden giderse söz konusu her neyse, o hiç iyilesemez çünkü hiç feedback alamaz. O nedenle böyle saçma cümleler kurmayin.

Keslinlikle katılıyorum youtube video altı yorumlarını burda uygulamak saçmalıktan başka bir şey değil.

geri dönüş ne zaman? Sizi sıkıştırmalı! :slight_smile: @kkymn

Yeni yayınlar güzel olabilir tabii yetişebilirsem. Henüz 60. dayım. İnşallah bir gün yetişecem. :smiley: