İnanılmaz Amazon Deneyimim


#1

Şimdilik link bırakayım, bu ürünleri gönderdim. Satış başladı. Nerden baksan, 100 dolar tuttu. Amacım 100 dolar ve zamanını bu işe yatırmak isteyen ama yapamayanların hevesini almak. Belki burdan yazarım belki yayında konuşma fırsatı bulurum bilmiyorum. Şimdilik bu kadar, okula gitmem lazım. :slight_smile: Linki paylaşır, satın alınmasını sağlarsanız çok memnun olurum.

https://utalp.com/
https://kutalpdogan.com/

Siteleri bile tamamlayamadım.


#2

100 dolarlıkmı satış yaptınız tam anlayamadım eğer öyleyse ne kadar sürede gerçekleşti.Amazondan satış yapma konusu çok mantıklı gelen bir ihracat türü yeni başlayanlar için.


#3

Giderler 100, gelir 0


#4

Hedefiniz ne kadar ?


#5

Hedef 1 satış yapabişmek.


#6

Yardımcı ortak lazım mı :slight_smile:


#7

Hayır gerek yok. Teşekkürler.


#8

Ilk satisini yapinca yaz bari biz de bilelim :wink:


#9

İlk satışı yaptım 2 gün önce. %50 indirimle zarar ederek. Yeni hedef maliyeti çıkarmak.


#10

Amazon tebrik etti, canım canım.


#11

@Kutalp, işe yaklaşımına hayran kaldım. Büyük hedeflere giden yol en küçük hedeflerden geçer. Belki çok kişi bilir ama çok azı anlar. 521’in ilk bölümlerinde günde 30 saniye spor yapmak gibi bir tema ile de işlenmişti. Sen anlamakla yetinmeyip uygulamaya da geçirmişsin. Bi sonraki hedefini sabırsızlıkla bekliyorum. Tebrikler, başarılar…


#12

Şunu söylemeliyim, 100 dolar ödeyerek yaşadığım deneyim, hakkını şuan vermedi. Çok şaşırtan birşey yaşamadım, amazon’da satıcılığa dair birşeyler öğrendim. Bir öğrenci olarak çokta mantıklı değildi ama geç kalıyorum gibide bir his vardı içimde, yapmazsam içime dert olurdu.


#13

Son durum nedir ? Ekim ayından bu yana neler oldu ? Maliyeti çıkarabildiniz mi ?


#14

maliyet çıkmadı 15 dolar kazandım onuda payoneer hesap kullanım ücreti diye kendine çekmiş.