Katlanabilir bir tekerleğiniz olsaydı

Millet herkese merhaba! Ben Furkan .
Size bir soru sormak istiyorum.Hayal edin katlanabilir bir tekerleğiniz var ve de bunu çok güzel bir şekilde katlayıp istediğiniz yere istediğiniz gibi götürebiliyorsunuz .Tamam buraya kadar her şey güzel fakat bu gibi bir icada veya girişime hangi durumlarda ihtiyaç duyardınız ? Mesela bir bisikletin var ve bu tekerleğe sahipsin sence bisiklet sporuyla uğraşsaydın bu katlanabilir bisiklet hangi sorunuzu çözerdi ?Bu sadece bir örnek ben buraya kadar geldim gerisi sizde :slight_smile: .Fikirlerinizi bekliyorum.

bisiklet sürmek için dağ tarzı temiz deniz kısımlarıda olabilir oraya gidebilmek için araca sığdırabilmek açısından katlanılabilir olması avantaj sağlar. ama daha kullanışlı yerlerde de kullanılabilir.

Bence öncelikle yedek/ekstra tekerlek taşıma ihtiyacı olan durumları listele, daha sonra o konuyla ilgili kişilere katlanır tekerlek olsa kullanırmıydın diye sormalısın.
Örneğin ben arabamda bile yedek tekerlek taşımıyorum artık :slight_smile: 20 senedir araç kullanıyorum, daha 1 kere ihtiyacım oldu, dolayısıyla 20 sene yanımda tekerlek taşımayı saçma görüyorum. Bişey olursa yol yardım çağırırırm…