Koyu Tema Özelliği

Merhaba, mavi ışıktan kaçındığım ve Flux gibi gün ışığı ayarlaması yapan bir araç kullandığım için de gözüm rahata alıştı. Bu platform açık renk olarak gözü kısa sürede yoruyor.

Arka planın koyu, iletilerin açık renklerde olduğu bir görünüm hoş olucaktır diye düşünüyorum.

Arayüz seçeneği olsaydı?

• Koyu Tema
  • Mevcut

0 oylayanlar

Hocam off topic, madem fluxi biliyosun su konuda belki bir çözüm bulmussundur, googlei koyu kullanabilmek için iyi bi yöntem arac buldun mu? Bikac chrome eklenti denedim de begenmedim

Açıkcası google için ihtiyaç duymadım bu iletinin ardından bakmadığım eklenti tarafını inceleyince de DARK READER ilk kez şuan denedim ve hoş görünüyor hatta bu sayfayıda kararttı.
Siteler için beyaz liste vb… stroke etme filtre gibi özellikleri var.

yazılımcılar için konsola sahip. Bazen okunmayan satırlarda çıkıyor sanırım css taraflı çalışıyor saçmalama ihtimali yüksek tabi.
Denemiş miydiniz bunu?

Ben de yazilimciyim siyah tema kullanıyorum kod yazdığım programda. Bir sey aramak icin googlea döndüğümde far görmüş tavşan efekti oluyor. O yüzden rahatsızim bu durumdan. Eklentiye gelince denemedim ama aynen dediğin gibi cssini değiştiriyor, genel olarak dogru çalışabilir ama sonuçta diğer sitelerin renklerini değiştirdigi ve cssde her siteye ayri kurallar yazmayacağı icin yeterince iyi çalışmıyor okunmayan yerler oluyor. O eklentiyi bi kurcalayayim yine de

Feedback: DARK READER extensionini denedim chromeda baya başarılı çalıştı beni tatmin etti. Çoğu popüler sitelede güzel çalışıyor tavsiye ederim. Ayrica open sourcemus githubda kaynak kodu acik o yüzden güvenilir olduğunu düşünüyorum.