Radyo 521 uygulamasına bu forum da eklenmeli

Foruma girmek için pratiklik açısından olabilir.

Radyo 521’in özel yapım bir uygulaması yok. Spreaker tarafından sunulan uygulamadan söz ediyorsanız onu özelleştiremiyoruz. Ama mümkün olsa bile uygulama içi webview dediğimiz tarayıcıda genelde websitesi performansları çok iyi olmuyor. Bu yüzden şu aşamada en iyi deneyimi tarayıcıda doğrudan siteye erişerek edinebilirsiniz. Belki ileride özellikle radyo521.com sitesinin mobil uygulamasını yaparsak orada bu seçeneği değerlendirebiliriz. Ki bu gelecek planlar dahilinde yapılabilecekler arasında var ama henüz kesin planda yok.

3 Likes

Bence mobil uygulama gereksiz bir yatırım olur, Spreaker üzerinden açılacak olsa o da çok fazla customizable olmaz tahminimce. Forum websitesi mobilde güzel çalışıyorsa mobil tarayıcıdan da girilebilir gayet :slight_smile:

1 Like

Kullandığınız mobil tarayıcı üzerinden (muhtemelen Safari ya da Google Chrome) forum adresine gidip seçenekler bölümünden ‘‘Ana Sayfaya Ekle’’ şeklinde bir komutla forumu logosuyla beraber telefonunuzun ana ekranına kaydedebilirsiniz. Benim ana ekranımda adeta bir uygulama gibi duruyor ve gayet efektif çalışıyor.

6 Likes

Evet bu şekilde de kullanmak mümkün :slight_smile:

Çözüm gayet başarılı